Хто на сайті

На даний момент 95 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
З нагоди Дня працівників освіти відбулося нагородження кращих трудівників галузі
П'ятниця, 05 жовтня 2018 11:48

У рамках святкування Дня працівників освіти, яке відбулося сьогодні в районному Будинку культури, кращих представників галузі представили до нагородження грамотами від народного депутата України Миколи Івановича Кучера, а також відзнаками районного та обласного рівнів.


Грамотами від Миколи Кучера нагороджені:

Дищук Людмила Яківна – вчитель історії ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»;

Чечельницька Оксана Миколаївна – вчитель математики ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»;

Ляховець Мар’яна Ігорівна – завідувач Веселівської філії І-ІІ ст.. ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»;

Руденко Володимир Якович – тренер-викладач волейболу Теплицької ДЮСШ;

Дмитришина Наталія Олександрівна – керівник гуртків районного Будинку дитячої творчості;

Загірняк Олена Дмитрівна – вчитель математики Залузької ЗОШ І-ІІ ст..;

Бортник Юлія Вікторівна – вихователь дошкільного підрозділу Комарівської філії ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»;

Коновалюк Ганна Павлівна – помічник вихователя Метанівського ДНЗ «Сонечко»;

Мельник Тетяна Володимирівна – директор Бджільнянської ЗОШ І-ІІ ст..;

Тонкопій Тетяна Вікторівна – заступник директора з навчальної роботи ОЗ «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ст.».

Почесними грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації нагороджені:

Риндюк Тетяна Василівна – директор Маломочульської ЗОШ І-ІІ ст.;

Грабчук Любов Іванівна – вихователь Маломочульського дошкільного навчального закладу;

Котельник Галина Іванівна – помічник вихователя Соболівського дошкільного навчального закладу.

Почесними грамотами Теплицької райдержадміністрації та районної ради нагороджені:

 Косюк Оксана Яківна – вчитель історії Бджільнянської ЗОШ І-ІІ ст.;

 Риборак Галина Антонівна – вчитель початкових класів Завадівської ЗОШ І-ІІ ст.;

 Мельник Інна Михайлівна – вчитель української мови та літератури                                                                             Маломочульської ЗОШ І-ІІ ст.;

 Скрипник Світлана Василівна – вчитель початкових класів Метанівської ЗОШ І-ІІ ст.;

 Делікатна Оксана Олексіївна - вчитель початкових класів Орлівської ЗОШ І-ІІ ст.;

 Завідняк Наталя Іванівна – вчитель англійської мови Погорільської ЗОШ І-ІІ ст.;

 Степовик Лариса Василівна – практичний психолог Великомочульської ЗОШ І-ІІІ ст.;

 Мазуренко Олена Олексіївна – вчитель трудового навчання Петрашівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

 Пастушенко Олександр Володимирович - вчитель фізкультури Пологівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

 Ясколд Ірина Едуардівна – керівник гуртка Удицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

 Порада Людмила Миколаївна - вчитель початкових класів ОЗ «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ст.»;

 Заіка Олена Миколаївна - вчитель української мови та літератури ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

 Заєць Лариса Стратонівна – вчитель початкових класів Розкошівської філії І-ІІ ст. ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

 Громова Валентина Іванівна - вчитель математики Стражгородської філії І-ІІ ступенів ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

 Бойко Микола Григорович – вчитель музичного мистецтва ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»;

 Марущак Олена Вікторівна – вчитель початкових класів  Росошанської філії І-ІІ ступенів ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»;

 Данилюк Валентина Миколаївна – вихователь Соболівського дошкільного навчального закладу;

 Скрипник Юлія Петрівна  – вихователь Теплицького дошкільного навчального закладу;

 Кисельова Тамара Петрівна - вихователь Степанівського дошкільного навчального закладу;

 Дацюк Петро Вікторович – директор Станції юних техніків;

 Гижко Наталія Анатоліївна – керівник гуртків районного Будинку дитячої творчості;

 Задорожна Людмила Петрівна – кухар Залузької ЗОШ І-ІІ ст.;

 Поляруш Ольга Афанасіївна – прибиральниця службових приміщень Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

 Крамар Віктор Миколайович – робітник з комплексного обслуговування і ремонту будівель Веселівської філії І-ІІ ступенів ОЗ «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2»;

 Рубльова Наталія Анатоліївна – юрисконсульт відділу освіти райдержадміністрації;

Скрипник Володимир Кононович – кочегар Метанівського дошкільного навчального закладу. 

Працівники освітньої галузі були нагороджені  за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток освіти району, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята.

 



 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше