Хто на сайті

На даний момент 140 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності
Середа, 07 листопада 2018 11:27

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності 6 листопада 2018 року службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції сектору превенції та дільничними офіцерами Теплицького ВП Бершадського ВПГУНП  України було проведено профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я» в селах Стражгород, Комарівка, Іваново та Марківка.       За наслідками рейду складені відповідні акти обстежень умов проживання, батьків попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі неналежного виконання батьківських обов’язків. 

     Також  з батьками проведено профілактичні бесіди щодо недопущення насильства в сім’ї, належного догляду за дітьми, необхідності поліпшення житлово-побутових умов для виховання та повноцінного розвитку дітей, цільового використання коштів на утримання дітей та недопущення пропусків навчання без поважних причин.

     Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей райдержадміністрації. 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше