Хто на сайті

На даний момент 68 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА про організацію роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації за III квартал 2018 року
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

про організацію роботи зі зверненнями громадян

в райдержадміністрації  за III квартал  2018  року

 

За ІІI квартал 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 42  звернення, що на 43 одиниці менше ніж за відповідний період 2017 року (85 звернень).

У структурі звернень, що надійшли до районної  державної адміністрації, загалом домінують заяви.

Найбільші актуальні питання, що відображаються у зверненнях громадян, за звітний період це:

  • питання соціального захисту – 30 одиниць, або 71,4% від загальної кількості (за відповідний період 2017 року - 40 одиниць або 44,4%);
  • на другому місці, за кількістю, питання аграрної політики і земельних відносин – 6 одиниць (14,3%) (за відповідний період 2017 року - 14 одиниць, або 15,6%);
  • трійку найбільш поширених замикають питання  комунального господарства –4 одиниці (9,5%) (за відповідний період 2017 року - 8 одиниць, або 8,9%).

Як свідчить аналіз у зверненнях громадян найчастіше піднімаються питання соціального захисту - це питання надання матеріальної допомоги; отримання соціальних виплат, субсидій  та інше.

На другому місці за кількістю знаходяться питання аграрної політики та  земельних відносин - це питання щодо виділення земельних ділянок. Також хвилюють громадян питання щодо  розрахунків за здані в оренду  земельні паї та здану сільськогосподарську продукцію та інше.

Значна кількість питань комунального господарства це  вартості житлово-комунальних послуг; благоустрій місцевих доріг, водозабезпечення, тощо.

Протягом ІІІ кварталу 2018 року до райдержадміністрації надійшло 2 колективних звернення, або 4,8% від усіх звернень, що на 5 звернень менше ніж за відповідний період 2017 року (6 звернень, або 7,1%).

 Колективні заяви, які надійшли від мешканців району,  стосувалися  питань комунального господарства та  екології (2 одиниці).

За звітний період до райдержадміністрації надійшло 1 повторне звернення,  протягом звітного  періоду 2017 року повторні  звернення  не фіксувалися.  

10  одиниць, або 23,8% від усіх звернень за звітний період, зареєстрованих в районній  державній адміністрації, надійшло від соціально незахищених верств населення, тобто від багатодітних та одиноких матерів, інвалідів та учасників війни, дітей війни, пенсіонерів, за відповідний період 2017 року 23 звернення (27,1%).

Зазначену категорію громадян непокоять питання отримання різних видів соціальної допомоги, зокрема стосовно умов та порядку її отримання, правильності нарахування пенсії, затримки виплати соціальних допомог, надання матеріальної допомоги та допомоги в лікуванні, вартість та якість надання комунальних послуг та інше.

За ІІІ квартал 2018 року до районної державної адміністрації звернулось 72 громадянина, а за ІІІ квартал 2017 року ця цифра становила  253 громадянина.

На особистих прийомах керівництвом районної державної адміністрації за ІІІ квартал цього року прийнято 7 звернень, це становить 16,6% від загальної кількості, за аналогічний період 2017 року прийнято 5 звернень, що становить 5,9%.

Від органів влади вищого рівня протягом ІІІ кварталу 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 23 звернення.

За звітний період проведено 3 засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. Питання, які виносились на розгляд комісії, стосувались надання матеріальної допомоги на лікування та вирішення побутових питань жителям  району.

Районна  державна адміністрація вживає відповідні заходи щодо висвітлення у засобах масової інформації району  зокрема на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації  відомостей про організацію роботи зі зверненнями громадян та вирішення порушених у них питань.

Питання роботи із зверненнями громадян, організації їх особистого прийому знаходиться під постійним контролем керівництва райдержадміністрації.

 

 

 

Головний  спеціаліст відділу

організаційної та загальної

роботи  апарату райдержадміністрації          Вікторія  МЕЛЬНИК 

 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше