Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Підсумки 2018: опорні заклади Теплика
Четвер, 03 січня 2019 13:32

Для покращення умов навчання та виховання дітей упродовж 2018 року в двох опорних навчальних закладах Теплика було проведено низку ремонтних робіт, кошти на виконання яких виділялися переважно з районного бюджету.

Протягом тривалого періоду часу важливою проблемою для опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» було протікання покрівлі приміщення. Тому за сприяння керівництва та за рішенням депутатів районної ради з районного бюджету виділили 2,5 млн. грн. На даний час капітальний ремонт покрівлі завершено.


На здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Урядом з державного бюджету було виділено 102 тис. грн. для придбання спортивного комплексу в стилі вуличного спорту «WORKOUT» та  бігову доріжку.

Для опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» з районного бюджету виділено 1134,0 тис. грн. на капітальний ремонт приміщення будівлі № 3, де розташована їдальня, і 290 тис. грн. на завершення робіт з утеплення фасаду цього ж приміщення.


У рамках 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2018 році був проведений капремонт спортивної зали разом з допоміжними приміщеннями, на який кошти виділялися за принципом спів фінансування: 630 тисяч гривень з районного бюджету, 400 – з обласного і 30 – з сільського. Усі роботи виконані в повному обсязі.


Наприкінці року для придбання обладнання й предметів довгострокового користування (мультимедійного обладнання, інтерактивних комплектів) з державного бюджету виділено 80 тисяч грн. для школи № 1 і 29 тис грн. для школи № 2.

За рахунок субвенції Департаменту освіти і науки ОДА в обидва опорні заклади доставлено по комплекту обладнання для оснащення  математичних  кабінетів, вартістю 362 тис. грн. один .


Відчутну фінансову допомогу школам надали спонсори. Придбано мотоблок для підвезення дров до котельні опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» вартістю 34 тис. 510 грн за кошти ФГ «Токарчук В.М.». На території цього ж закладу встановлено навчально-спортивний майданчик «Надія» вартістю 47 тис. 100 грн за рахунок коштів депутата обласної ради В.А.Зарічанського.  В опорний заклад «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» закуплено 5 телевізорів на суму 41 тис 858 грн та м’які меблі на суму 7 тис. грн. за спонсорські кошти.


 

 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше