Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Підсумки 2018: досягнення учнівської молоді Тепличчини
П'ятниця, 04 січня 2019 07:36

Упродовж 2018 року відділом освіти райдержадміністрації, закладами освіти району за активної підтримки виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, батьківської громадськості  вживалися заходи для забезпечення функціонування освітньої галузі району, її подальшого розвитку, створення умов для рівного доступу мешканців району  до якісної освіти.

Аналіз цьогорічних результатів ЗНО засвідчив про добру підготовку учнів 11-х класів до складання державної підсумкової атестації. За відомостями Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Теплицький район ввійшов в п’ятірку кращих районів по області, зокрема:

- з математики – 1 місце;

- з української мови -   2 місце;

- з історії України – 6 місце.

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг 460 загальноосвітніх шкіл Вінницької області за підсумками ЗНО 2018 року, де опорний заклад «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»  посів 17 місце.

Дієвим шляхом розвитку талантів учнівської молоді є  участь  в інтелектуальних та творчих конкурсах, спортивних змаганнях та інших масових заходах, які впродовж року організовуються та проводяться на шкільному, районному, обласному, всеукраїнському і міжнародному рівнях. У 2017-2018 навчальному році проведено районні олімпіади з 15 навчальних предметів, в яких взяли участь 352 учні із 23 закладів загальної середньої освіти.

Традиційним є Міжнародний мовно–літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка та Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика . У ІІ етапі Конкурсу імені Т. Шевченка взяли участь 60 учнів закладів загальної середньої освіти. У ІІІ етапі учні здобули 2 призових місця. Високий рівень знань творчості Т. Шевченка продемонстрував учень 5 класу опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Нежур Максим, який у ІV етапі конкурсу виборов ІІІ місце.

Слід  відзначити успіхи школярів у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: 3 призових місця, які вибороли  учні трьох опорних закладів Тепличчини.

Якщо шкільна освіта дає змогу отримати  знання, то позашкільна сприяє   всебічному розвитку дитини та формуванню особистості. За результатами роботи в 2017-2018 навчальному році вихованці Будинку дитячої творчості та Станції юних техніків стали переможцями обласних  конкурсів та виставок, зокрема: «Знай і люби свій край» - 4 місця, «Оригамі» - 2 місця, «Наш пошук і творчість тобі, Україно» - 2 місця.  У цьому ж конкурсі команда гуртківців Станції юних техніків виборола ІІІ місце. В обласних змаганнях з автомодельного спорту та початкового технічного моделювання   також отримали  - ІІІ місце.

Важливу роль у формуванні підростаючого покоління, зміцнення та збереження здоров’я відіграє фізичне виховання. Вихованці дитячо – юнацької спортивної школи також мають певні здобутки. Зокрема, 11 місць з греко - римської боротьби на Чемпіонаті області, міжобласному  та Всеукраїнському турнірах, 6 призових місць у Чемпіонаті області з легкої атлетики, команда хлопців  2004 року народження зайняла ІІІ місце з волейболу у Чемпіонаті області «Дитячо - юнацька ліга».

Творча та результативна праця учнів заохочується матеріально. Рішенням 33 чергової сесії 7 скликання районної ради затверджено нове Положення «Про встановлення щомісячних стипендій районної ради обдарованим дітям Теплицького району», яке визначає порядок призначення та виплати стипендій обдарованим дітям району, зокрема, переможцям ІІІ – IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів, Міжнародного мовно–літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, переможцям та призерам Всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань. У цьому Положенні змінено розмір стипендій від 150 до 250 грн. щомісяця.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше