Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тренінг «Використання хмарних сервісів в освітньому процесі»
Середа, 09 січня 2019 12:25

Сьогодні уявити життя без комп'ютера, Інтернету та IT технологій практично неможливо. Ми спостерігаємо, як росте покоління візуалів, для яких головним джерелом інформації є зоровий ряд. Все це пояснює необхідність використання нових світових інформаційних розробок в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі є використання хмарних сервісів.

Як показує досвід розвинених зарубіжних країн, впровадження в освітній процес «хмарних обчислень» є відмінним рішенням проблем комп'ютеризації освіти. До переваг використання хмароорієнтованого навчального середовища можна віднести підвищення активізації навчальної діяльності учнів та мотивації до навчання, економію навчального часу ? акцент переміщується на відпрацювання навичок, розвиток логічного мислення, пам'яті, можливість взаємодії з освітніми сервісами, що в цілому підвищує ефективність навчального процесу.


Спрямуванню діяльності педагогів до використання хмарних сервісів та створення умов для формування мобільного учня була присвячена участь вчителів опорного закладу в тренінгу «Використання хмарних сервісів Microsoft в освітньому середовищі», який 4 та 5 січня на базі закладу провела Валентина Уманець, вчитель інформатики НВК № 240 «Соціум» м.Києва, учасник міжнародної спільноти Microsoft Партнерство в навчанні, сертифікований учитель-тренер програми «Хмарні сервіси в освіті», Тренер Microsoft.

Програма тренінгу була цікавою та насиченою. Слухачі мали змогу ознайомитись з інтенсифікацією процесу навчання за допомогою використання хмарних сервісів, отримати практичні навички використання хмарних сервісів на різних етапах уроку, під час організації та проведення позакласних заходів.

Після тематичного тренінгу кожен його учасник отримав сертифікат про проходження курсів.

Із офіційного сайту опорного закладу

«Соболівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Теплицької районної ради Вінницької області»


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше