Хто на сайті

На даний момент 48 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Біологи з 15 закладів загальної середньої освіти району взяли участь в семінарі – практикумі
Середа, 06 лютого 2019 09:55

  05 лютого 2019 року на базі Веселівської філії І-ІІ ступенів опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» відбувся районний семінар – практикум вчителів біології з теми «Активні методи навчання на уроках біології та в позаурочний час в контексті реалізації нового Державного стандарту». У семінарі взяли участь біологи з 15 закладів загальної середньої освіти .

         Відкрила  семінар завідувач районного методичного кабінету Світлана Риженко, яка окреслила тему, мету та завдання заходу.

        Присутні відвідали урок у 6 класі «Процеси запилення, запліднення в покритонасінних рослин», який презентувала спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист Лариса Мордюк. Урок проведено на високому методичному рівні з дотриманням вимог до сучасного компетентнісного уроку, використанням ІКТ та інтерактивних методів навчання.

       Учителька провела майстер – клас «Біосинтез білка», поділилась досвідом роботи, як за допомогою активних методів навчання: веббінг (логічне конструювання), коланімація (рухове навчання) та віршових строфів можна розкрити для сприйняття учнів 9 класу навчальний матеріал з даної теми.


        Учні 7 класу представили результати роботи школи в екологічному напрямку. Їх виступ був спрямований на розкриття краси місцевих природно – історичних святинь рідного села.

       Лариса Мордюк продемонструвала учасникам семінару досягнення багаторічної позакласної роботи зі школярами у відеоколажі «Позакласна робота учителя біології».

       У ході семінару проаналізовано результати районного та обласного етапів олімпіади з біології. Слід відмітити, що у цьому навчальному році учениця 9 класу Веселівської філії І-ІІ ступенів, яку підготувала Лариса Мордюк, здобула ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади. 

        Про особливості викладання біології у 10 класі за новою навчальною програмою розповіла Оксана Сенчик, вчителька опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2».

 Учасники семінару відмітили високу результативність та практичність проведеного заходу.

       


 

 

 

 

 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше