Хто на сайті

На даний момент 102 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення на Тепличчині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Середа, 06 лютого 2019 14:55

 Сьогодні, 6 лютого поточного року, в кабінеті голови районної державної адміністрації відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення  на Тепличчині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Відкрила та провела засідання голова районної державної адміністрації, голова організаційного комітету  Людмила Марцин. У ході засідання оргкомітету  були обговорено головні організаційні моменти в рамках відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річниці Дня виводу радянських військ з Республіки Афганістан.

В результаті обговорення даного питання учасниками оргкомітету було вирішено провести урочисті заходи до Дня вшанування учасників 15 лютого 2019 року об 11.00 год. Також в закладах культури та освіти району планується проведення низки тематичних просвітницьких заходів, а саме: лекцій, уроків, бесід, перегляд відеофільмів. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше