Хто на сайті

На даний момент 89 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Презентація краєзнавчої літератури «Моя Вінниччина»
П'ятниця, 08 лютого 2019 08:37

6 лютого в Теплицькій районній бібліотеці для дітей відбулася презентація краєзнавчої літератури з серії «Моя Вінниччина», яка була видана в рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадського суспільства у Вінницькій області на 2016 – 2018 роки.

   Бібліотека отримала 17 книг, які повертають нас до витоків нашої історії. З поданої інформації діти дізналися, що Поділля, це наша маленька Батьківщина, поєднала в собі всі щедроти та принади України. Наші пращури здавна цей куточок називали раєм. Яскравою зірочкою в українському Чумацькому шляхові являється книга Петра Кондратюка «Моє кучеряве Поділля» про село Побірка Теплицького району. Бібліотекарі ознайомили дітей з багатьма відомими людьми, що їх подарувала світові щедра побірська земля.


   Розповіли про відомих в Україні і за її межами братів-хліборобів Неволь, відомого хіміка Семена Гітіса, славетного майстра-мініатюрника Миколу Сядристого, який створив багато мініатюрних шедеврів.

   Про людину «яка сама себе зробила» Юрія Спіженка, під керівництвом якого було відкрито унікальний медичний центр-«Кібер Клініку Спіженка».

   Читайте, пізнавайте, відкривайте нові сторінки історії рідного краю. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше