Хто на сайті

На даний момент 65 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Загальні збори громадян села Удич
Вівторок, 12 березня 2019 13:17

Сьогодні відбулися загальні збори громадян села Удич, участь в яких взяли: голова районної державної адміністрації Людмила Марцин, начальник відділу освіти райдержадміністрації Борис Чечельницький, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Чех, дільничний інспектор, громада села.

Присутні заслухали звіт сільського голови Олени Кісар про роботу сільської ради за 2018 рік. У своєму виступі голова села акцентувала увагу на проблемах населеного пункту та окреслила плани та напрямки роботи на 2019 рік. Учасники заходу обговорили основні питання життєзабезпечення села.

Голова райдержадміністрації Людмила Марцин обговорила з присутніми питання пенсійного забезпечення громадян та  сплати за спожиту електроенергію.


Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Чех надав інформацію про порядок надання та отримання монетизованої житлової субсидії на житлово-комунальні послуги.

Вислухали удичани начальника відділу освіти райдержадміністрації Бориса Чечельницького стосовно проведення освітньої реформи в Україні.

На завершення зборів Людмила Іванівна наголосила, що від активної діяльності депутатів та громади села залежить поліпшення стану справ в селі, та закликала удичан спільними зусиллями вирішувати питання, що стосуються внутрішнього життя громади.

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше