Хто на сайті

На даний момент 82 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
До уваги населення району, фізичних осіб , які утримують у власному домогосподарстві три і більше голів корів молочного напрямку
Четвер, 14 березня 2019 09:22

Відділ агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації повідомляє  про те, що у 2019 році продовжується дія «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки»  ( затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11.02.2016р. № 40, зі змінами, внесеними рішенням 37 сесії 7 скликання від 05.03.2019р. № 760). 

 На даний час триває прийом документів від фізичних осіб для надання часткового відшкодування витрат за закуплену ними установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (ларі).

Документи приймаються від фізичних осіб щомісяця до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня поточного року у Департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (к.212), телефони  для довідок: 670837 в Департаменті агропромислового розвитку Вінницької ОДА  та 2-13-63 в Відділі агропромислового розвитку Теплицької РДА .

Часткове відшкодування витрат на закуплені установку індивідуального

доїння або (та ) холодильну установку для зберігання і охолодження молока буде проводитись у відповідності до «Порядку використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока » затвердженого  рішенням 37 сесії 7 скликання  від 05.03.2019р. №760  

 Додаток   до рішення   37 сесії обласної Ради 7 скликання від 05.03.2019 року № 760

  ПОРЯДОК

використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока.

Виплата часткового відшкодування витрат за закуплені установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока (далі – часткове відшкодування витрат на установку) здійснюється у межах фактичних витрат за закуплену фізичною особою  в поточному році для власного користування нову установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку (ларі) вітчизняного виробництва, за умови утримання у власному домогосподарстві 3 (три) і більше голів корів молочного напряму продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку, в розмірі 50 % вартості установки.

Фізична особа має право на отримання часткового відшкодування витрат на установку один раз на 5 років.

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації (далі - Департамент) утворює комісію для визначення переліку фізичних осіб, які мають право на отримання часткового відшкодування витрат на установку (далі – Комісія) та затверджує Положення про її роботу. До складу Комісії обов’язково включаються голови постійних комісій обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм, з питань агропромислового комплексу і земельних відносин, представники Управління Північного офісу Державної аудиторської служби у Вінницькій області та Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області. Очолює комісію заступник директора Департаменту.

Для отримання часткового відшкодування витрат на установку фізичні особи подають в Департамент щомісяця до 1 числа наступного місяця та  до 1 грудня поточного року наступні документи:

 1) довідку, видану сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаної територіальної громади про кількість корів, які утримуються в домогосподарстві;

 2) копії паспортів великої рогатої худоби; ветеринарних карток до них (за їх наявності);

 3) копію технічної документації на установку (інструкція або паспорт);

4) оригінал платіжного документу (товарний чек або квитанція про оплату);

5) копію паспорта особи;

6) копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті);

7) довідку про відкриття поточного рахунку в банку.

   Документи розглядаються в порядку черговості їх подання.

Документи, прийняті від фізичних осіб та не включені до реєстру осіб, які мають право на часткове відшкодування витрат на установку, в зв’язку  з недостатнім фінансуванням, в тому числі у попередньому році, розглядаються на першому засіданні Комісії в межах обсягу виділених асигнувань на відповідні цілі на умовах, визначених у поточному році.

Документи для отримання часткового відшкодування витрат на установку, закуплену фізичною особою з 1 грудня по 31 грудня включно, подаються з 1 січня наступного року.

Комісія щомісяця до 10 числа та до 10 грудня поточного року на підставі зазначених документів визначає кількість закуплених установок, витрати по яких підлягають частковому відшкодуванню, приймає рішення щодо включення до реєстру фізичних осіб, що мають право на часткове відшкодування та складає відомість про суми часткового відшкодування   у розрізі фізичних осіб за встановленою формою.

Департамент подає органам Казначейства аналогічну відомість та платіжні доручення для перерахування коштів на поточні рахунки фізичних осіб, відкриті в банках. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше