Хто на сайті

На даний момент 75 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Участь у флешмобі «Кобзар – серце України»
Четвер, 14 березня 2019 13:40

В Україні 9 березня 2019 року святкували 205-ту річницю із Дня народження видатного українського поета і письменника Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко став в народній свідомості символом українського національного духу. Його творчість та образ протягом десятиліть надихали українських патріотів на боротьбу за майбутнє країни.

«У всякого своя доля і свій шлях широкий: той мурує, той руйнує, той неситим оком за край світа зазирає, - чи нема країни, щоб загарбать…». Поема «Сон» написана Т.Шевченком 175 років тому, а ніби про сьогодення. Сьогодні по-новому розкривається і трактується його творчість, його слова «накладаються» на події в сучасній Україні. Вони додають віри  в Україну і силу українського народу.

На честь річниці з Дня народження найславетнішого Кобзаря всіх часів, долучилися до участі у флешмобі «Кобзар – серце України» начальник Теплицького районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області Тарас Петрович Шевченко разом з донькою Інною. Тарас Петрович виконав пісню Данила Крижанівського на вірші Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», а донька Інна прочитала вірш «У нашім раї на землі».

 

Провідний інспектор

Ірина Вігунова


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше