Хто на сайті

На даний момент 80 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Організація робіт тимчасового характеру
Четвер, 14 березня 2019 14:45

Одним із напрямів державної політики у галузі сприяння зайнятості населення є здійснення заходів зі створення умов для тимчасової зайнятості зареєстрованих безробітних, які відчувають труднощі з пошуку постійної роботи.

З метою додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних  фахівцями Теплицької районної філії проводиться постійна інформаційно - роз’яснювальна  робота  з роботодавцями щодо організації робіт, які носять тимчасовий характер.

14 березня 2019 року, фахівцями сектору взаємодії з роботодавцями  Теплицької районної філії проведено семінар з представниками кадрових служб СТОВ Агрофірма «Росоша», ТОВ «Виробник Агро», ТОВ «Теплик Агро», ФГ «Крокус», ФГ «Володимир»  на тему: Організація  громадських робіт  та  інших робіт тимчасового характеру.

Результатом організації як групових заходів з роботодавцями так і під час проведення особистих зустрічей директора філії Підвашецького В.А. з роботодавцями є домовленість про створення тимчасових робочих місць  в 2019 році для організації робіт тимчасового характеру.

Зареєстровані безробітні отримали направлення на працевлаштування на тимчасові робочі місця у  СТОВ Агрофірма Росоша – 28 чол., ТОВ «Виробник Агро»- 16 чол., ФГ «Крокус» - 4 чол., ФГ «Володимир – 3 чол. З початку року Теплицькою районною філією до робіт тимчасового характеру залучено 75 осіб із числа безробітних.

        Щоденна наполеглива фахова праця  фахівців служби зайнятості з роботодавцями – це лише єдиний та вірний шлях до довіри самих працедавців, до переконання їх щодо створення як тимчасових так і постійних робочих місць для працевлаштування безробітних осіб.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше