Хто на сайті

На даний момент 92 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про те як не стати жертвою торгівців людьми навчали в Теплицькій районній філії Вінницького ОЦЗ
П'ятниця, 15 березня 2019 08:46

В сучасному суспільстві не втрачає актуальності такий злочинний бізнес як торгівля людьми. Маніпулюючи бажаннями та намірами  громадян, злочинці ошукують та експлуатують, примусово втягують у злочинну діяльність, примушують до жебрацтва. Жертвою може стати кожен.

 З метою підвищення обізнаності  вразливих категорій населення щодо безпечної міграції та працевлаштування, за підтримки Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело Надії» у Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг на тему: «Проблема торгівлі людьми: виклики сьогодення». Провідний фахівець з профорієнтації Людмила Легойда провела захід для двадцяти п’яти безробітних громадян. Учасники тренінгу ознайомилися з ситуацією торгівлі людьми в Україні та світі, обговорили визначення за кримінальним кодексом, етапи злочину, вербування, причини торгівлі людьми, потенційних жертв шахраїв, наслідки злочину для особи, що постраждала. Переглянули фільм «Життя на продаж». Присутні,  працюючи в групах, та презентуючи свої результати, закріпили  отримані на заході навички. В кінці  тренінгу заповнили анкети.

 Очікування  від проведеного заходу справдились. Отримані знання кожен учасник поніс  до своїх рідних, близьких, знайомих. Чим більше людей будуть обізнані з проблемою торгівлі людьми, тим захищеніше буде наше суспільство. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше