Хто на сайті

На даний момент 74 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Загальні збори громадян сіл Розкошівка та Комарівка
П'ятниця, 15 березня 2019 13:54

Згідно затвердженого графіка загальних зборів громадян у Теплицькому районі та в рамках виконання доручень Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, сьогодні в двох селах району - Розкошівці та Комарівці відбулися загальні збори громадян, на яких побувала голова райдержадміністрації Людмила Марцин.

Разом з нею загальні збори відвідали: голова районної ради Тетяна Сокотнюк, представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та Гайсинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Теплицькому районі.

Присутні заслухали звіти сільського голови Олександра Волконського та секретаря Стражгородської сільської ради Віталії Бичок про роботу сільських рад за 2018 рік та плани розвитку територій на 2019 рік. Також учасники заходу обговорили основні питання життєзабезпечення громад: медичне обслуговування населення, ремонт доріг, правила сплати за спожиту електроенергію порядок надання та отримання монетизованої житлової субсидії, пенсійне забезпечення тощо.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше