Хто на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Урочисті проводи юнаків на строкову військову службу
П'ятниця, 05 квітня 2019 11:35


5 квітня в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних сил України. В залі зібралися батьки, родичі, друзі, щоб провести юнаків.

Завітала на захід і голова районної ради Тетяна Сокотнюк, яка звертаючись до присутніх зазначила, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина, і разом з тим, служба в армії надасть хлопцям впевненості та мужності, навчить справжньої чоловічої дружби.

Військовий комісар, підполковник Ігор Івахненко у своєму вітальному слові наголосив, що 12 юнаків нашого району розпочнуть свою строкову службу, вони будуть надійною зміною прославлених дідів та прадідів.

Отець Володимир, настоятель Свято-Покровського храму  благословив завтрашніх солдат на новий відповідальний та важливий етап їхнього життя.

До всіх побажань, що надійшли у цей день на адресу призовників, приєднався начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Сергій Дмитришин  та учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше