Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї !
Понеділок, 08 квітня 2019 07:57

Шановні громадяни на території України  в період з 01.04.2019 року по 30.04.2019 року проходить місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, спрямований на виявлення та вилучення із незаконного обігу зброї, боєприпасів  та вибухових матеріалів, а також реєстрації  добровільно зданої мисливської та газової зброї на громадян, які її здали.

 Тому звертаємось до громадян, які незаконно зберігають зброю, боєприпаси та вибухівку, з проханням здати її до Теплицького ВП . Хто з власної волі здасть до органу поліції вищевказані предмети, звільняється від кримінальної та адміністративної відповідальності за незаконне їх зберігання. Здану мисливську вогнепальну та газову зброю після перевірки по обліках, власник може зареєструвати на своє ім’я для самозахисту або спортивного полювання, якщо він не має правових обмежень та медичних протипоказань.

Керівництво Теплицького ВП Бершадського ВП ГУ НП  нагадує – за порушення законодавства у сфері обігу зброї передбачається адміністративна і кримінальна відповідальність. Стаття 263 Кримінального кодексу України «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами» передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Що ж стосується гладкоствольної мисливської зброї, то тут передбачена адміністративна відповідальність за статтею 190 КУпАП. У статті 190 КУпАП зазначається: «придбання, зберігання, передача іншим особам або продаж громадянами вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без дозволу органів поліції — тягнуть за собою накладення штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої. А в разі повторного порушення — штраф від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї».

Отож, шановні жителі Теплицького району! Якщо ви маєте незареєстровану вогнепальну зброю, то в період проведення місячника добровільної здачі зброї Вам слід звернутися з відповідною заявою до поліції. Працівника дозвільної системи нададуть вам кваліфіковану консультацію, допоможуть у легалізації зброї. Для отримання консультації телефонуйте за  тел. 2-13-02.

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше