Хто на сайті

На даний момент 56 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» представники Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області провели семінар
Середа, 10 квітня 2019 11:45

«Я МАЮ ПРАВО!» - загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України, який реалізується впродовж 2017-2019 років у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Проект передбачає не лише інформування громадян про їхні права, а й навчання їх, як ці права захищати. 

Відтак, сьогодні у межах реалізації даного проекту представники Головного територіального  управління юстиції у Вінницькій області Н.Вітов і Д.Милятинська-Чорна провели семінар для  керівників установ та організацій району. Основна увага спікерів була спрямована на роз’яснення таких напрямків Проекту: Як взяти участь у виборах Президента України? Як протидіяти домашньому насильству? Як протидіяти булінгу? Відповідальне батьківство. Хто такі громадські радники?

На завершення слухачам роздали буклети. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше