Хто на сайті

На даний момент 61 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
10 квітня 2019 року на базі Маломочульської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний практичний семінар вчителів української мови та літератури
Четвер, 11 квітня 2019 12:45

 «Творче формування системних знань на уроках словесності – запорука успішної підготовки до ЗНО». Мета семінару: спрямувати вивчення української мови та літератури на розвиток особистості учня та формування його ключових та мовно – літературних компетентностей в контексті Нової української школи. Відкрила захід завідувач районного методичного кабінету Світлана Риженко.

 Семінар проведено в нестандартній формі «методична кав’ярня». У план – меню ввійшли: чізкейк «Презент», який презентувала директор освітнього закладу  Тетяна Риндюк, «урок з ароматом кави», «поетичні смаколики», «тістечко з родзинками», «безе з горіхово- шоколадною начинкою», «фреш» та «десерт».

 Учасники семінару відвідали урок у 6 класі з теми «Узагальнення та систематизація знань з теми «Числівник», який показала вчителька Інна Мельник, спеціаліст І категорії.

 Учні під керівництвом вчительки української мови та літератури Тетяни Риндюк  представили музично – літературну композицію «Ключем поезії я відчиняю ранок…». Вони ознайомили присутніх з творчістю юної української письменниці – вінничанки, члена національної спілки письменників України Олександри Бурбело, твори якої включені до шкільної програми з української літератури.

 Приємною родзинкою семінару став лайфхак українською «Як дотримуватись правильних наголосів», який представила Олена Чорнобай, вчителька Метанівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

 Керівник районного методичного об’єднання  вчителів української мови та літератури, вчителька опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІІ ступенів №1» Тетяна Попова звернула особливу увагу на підготовку учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема на написання твору-роздуму. Учителі аналізували власні висловлення, вказували на типові помилки та шляхи їх усунення.

 Семінар пройшов у творчій позитивній атмосфері. Усі учасники заходу були задоволені та висловили вдячність за проведення семінару. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше