Хто на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Історична година «Видатна постать української історії»
Вівторок, 14 травня 2019 06:23

  10 травня 2019 року виповнилося 140 років від дня народження Симона Васильовича Петлюри. Голова Директо­рії УНР, Головний Отаман війська УНР, талановитий журна­ліст, публіцист, реда­ктор, літературний критик-Симон Васи­льович Петлюра-один із найпослідовніших творців Української держави початку XX ст. та одна з най­потужніших і найвизначніших постатей української історії цього періоду. Він представляв яскраву дер­жавницьку ідеологію, завдяки чому став символом українських визвольних змагань 1917-1920-х рр.

   Життєпис С.Петлюри, пройнятий оптимізмом і вірою в майбутнє України, й донині надихає українських патріотів, які продовжили його справу-стали на захист рідної землі: «Ти переможеш, Великий Народе-Мученику, і переможеш не для того, щоб підбивати під себе чужі, не наші землі, Ти переможеш для спокійного будування могутньої Держави Української, для щасливої праці поколінь майбутніх.


    Спадуть віковічні кайдани з томлених рук твоїх, спадуть ганебні пута з величної постаті рідної матері-України. Минуть жахливі криваві роки боротьби і невпинна праця синів твоїх загоїть рани кривавої для всіх народів світу, дасть спокій і щастя Великій, Вільній Самостійній Україні».


   В Теплицькій ЦБ проведена історична година «Видатна постать української історії» для учнів Теплицького професійного аграрного ліцею, та оформлено викладку літератури «Симон Петлюра: міфи і реальність».


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше