Хто на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Виїзна акція служби зайнятості в с.Степанівка
Середа, 15 травня 2019 11:27

 Інформування роботодавців і  населення про послуги служби зайнятості – це важлива складова успіху працевлаштування безробітних осіб.

 Виїзна акція служби зайнятості у Степанівську територіальну громаду відбулася 14 травня 2019 року. Фахівці Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ, на чолі з директором Володимиром Підвашецьким зустрілися із сільським головою Володимиром Пурдиком і зареєстрованими безробітними та особами, які шукають роботу.

  Перед учасниками заходу виступила заступник директора Людмила Кривошия і проінформувала присутніх про послуги служби зайнятості, сучасні тенденції та стан ринку праці в регіоні, актуальні вакансії та можливість тимчасової зайнятості. Вона детально зупинилась на  пропозиції роботи тимчасового характеру  по збору суниці у ТОВ «ГРЕНВІС» с. Криштопівка, Іллінецького району: умовах, режимі роботи  та оплаті праці, організації транспортної доставки бажаючих  працювати до місця проведення робіт.


     В результаті  проведеної роботи одна особа виявила бажання прийняти участь у громадських роботах з благоустрою  території Степанівської громади.

Громадські роботи є одним із засобів реалізації політики зайнятості населення на селі, саме вони  можуть зняти соціальну напругу на ринку праці (хоча і тимчасово) та забезпечити  додаткове стимулювання мотивації до праці безробітних і бути для них джерелом доходу.

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше