Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Правильне дозвілля – формування самодисципліни» - тема зустрічі з прийомними батьками та батьками-вихователями
Середа, 15 травня 2019 13:16

14 травня 2019 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено групу зустрічей для прийомних батьків та батьків-вихователів на тему: «Правильне дозвілля – формування самодисципліни».

Батьки ознайомлені з питаннями попередження шкідливих звичок у дитини, депресивного стану підлітків та їхнього пошуку підтримки у соціальних мережах, висвітлення дітьми життя і дозвілля на особистих сторінках в Іnstagram та Facebook. Роздані пам’ятки про електронні сигарети «Я не курю – це просто пара», «Про небезпечні групи у соціальних мережах», рекомендації щодо розширення видів сімейного дозвілля з метою оптимізації процесу формування культурного простору.


На зустріч було запрошено провідного інспектора Теплицького районного сектору з питань пробації Вігунову І.П., яка ознайомила батьків із відповідальністю неповнолітніх за вчинення правопорушень.

 Крім того,  обговорено актуальні питання кожної прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу: планування оздоровлення дітей, спільного відпочинку на період літніх канікул, закінчення навчального року, здача екзаменів, вибір подальшого місця навчання. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше