Хто на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Перспективи та переваги служби за контрактом
П'ятниця, 17 травня 2019 12:06

З метою підвищення престижу військової служби, заохочення безробітних до проходження військової служби за контрактом, розгляду підписання контракту зі ЗСУ як альтернативу працевлаштуванню, 17 травня в Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

   В семінарі взяли участь 15 безробітних громадян. На захід був запрошений представник Теплицького районного військового комісаріату, начальник відділення  Дідик Валерій. Майор наголосив на важливості контрактної служби в теперішній час, так як країна потребує захисту свого суверенітету, а це є справою кожного. Він розповів присутнім про перспективи служби, умови підписання контракту, розміри грошового забезпечення, медичне обслуговування, ознайомив з пільгами, правами та гарантіями військовослужбовців. Для кращого сприйняття почутої інформації для учасників було презентовано відеоролик, який яскраво передав всі позитивні сторони служби.

    По завершенню заходу запрошені мали можливість особисто поспілкуватись з представником районного комісаріату та отримати відповіді на поставлені питання.


 

  

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше