Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Перемога народного аматорського вокального ансамблю «Любисток» у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі пісенної творчості «Пісенний драйв»
Середа, 26 червня 2019 05:53

20-23 червня 2019 року в м. Очаків Миколаївської області відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс пісенної творчості «Пісенний драйв».

Серед конкурсантів, які з’їхались з різних куточків України, були солісти, вокальні дуети, тріо, ансамблі, фольклорні гурти, кожен з яких продемонстрував свою майстерність та неабиякі вміння. На конкурсі прозвучали і голоси нашого, всіма любимого, народного аматорського вокального ансамблю «Любисток», керівник Н. Бойко.

Колектив виступав у номінації «Поети-композитори», виконавши пісні нашої землячки, неперевершеного композитора і чарівної жінки Ольги Янушкевич. Саме завдяки жартівливій пісні «Кавунчик» та проникливій, сповненій патріотизмом та великою любов’ю до життя  «Дай, Боже, щастя» колектив виборов заслужене І місце в своїй номінації. Крім того, «Дай, Боже, щастя» була визнана найкращим твором, який прозвучав на конкурсі, принісши «Любистку» почесне гран-прі фестивалю.

Організатори, як і всі інші, не змогли залишитися байдужими до чарівності та жіночої краси учасниць. Тому колектив було нагороджено спеціальним призом «За найкращий дизайн сценічного костюму».


Всі учасники фестивалю-конкурсу протягом трьох днів, мали змогу відвідати  майстер-класи, які проводили досвідчені члени журі. «Любистку», як одному із найкращих колективів, було надано право брати участь у проведенні майстер-класу, де учасниці ще раз продемонстрували свій високий професіоналізм.

Конкурсанти отримали неабиякі враження, заряд позитиву та енергії, адже «Пісенний драйв» познайомив з багатьма цікавими, талановитими людьми, разом з тим, дозволив поніжитись в морі, насолодитись сонячною погодою.

Звісно, без фінансової допомоги мецинатів «Любистку» було б важко потрапити на конкурс. Тому колектив висловлює слова щирої вдячності та поваги Народному депутату України Миколі Івановочу Кучеру. Саме завдяки таким небайдужим людям відбуваються великі звершення!

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше