Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Напередодні державного свята – Дня Конституції України
Понеділок, 01 липня 2019 11:22

  В актовій залі районного Будинку дитячої творчості з нагоди 23 –річниці Конституції України зібралися представники виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, трудових колективів району. Побував  на святі і народний депутат України Микола Кучер. «Конституція України – основний закон нашої держави. Від того, як він працюватиме, залежить і наше сьогодні, і наше завтра»- наголосив у своєму вітанні Микола Іванович.

 


З вітальним словом перед присутніми виступила голова райдержадміністрації Людмила Марцин, подякувавши усім за сумлінну працю і відданість своїй справі. Очільниця району побажала творчого натхнення, добробуту і затишку  в родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.


   За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди 23-ої річниці Конституції  України  окремі представники органів місцевого самоврядування, організацій і установ району були нагороджені грамотами райдержадміністрації і районної ради.


  Святковим продовженням урочистостей став виступ народного артиста України Станіслава Городинського.  Композитор та співак  своїм професійним виконанням пісень порадував присутніх на святі. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше