Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про діяльність районної робочої гру з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
П'ятниця, 05 липня 2019 07:51

4 липня 2019 року райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Анатолія Вігунова.

На засідання було винесено наступні питання:


1.Про результати рейдів робочої групи з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності та надання консультацій та роз’яснень.

Районною робочою групою проведено відвідування 10 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність  з ремонту та миття автомобілів в смт. Теплик Теплицького району. Як результат, 1 найманий працівник оформлений, ще 1 зареєструвався ФОП. Але на  СТО по вул. І.Франка,116 (ФОП Дищук І.А.), де було надано роз’яснення щодо легального працевлаштування найманих працівників та відповідальність за неоформлені трудові відносини та рекомендовано рішенням групи оформити до 01.07.2019р. найманих працівників відповідно до вимог законодавства станом на 02.07.2019р., працівники не оформлені. Підприємця запрошено на засідання групи.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Кацан Ніна Кузьмівна  про те, що з 01 січня 2019 року за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі: враховуючи, що у 2018 році розмір мінімальної заробітної плати підвищився і становить з 01.01.2019 відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» 4173,0 грн., змінилися і розміри штрафних санкцій, передбачених статтею 265 КЗпП України.Зокрема, з 01 січня 2019 року за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі:

- фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків - у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (30 Х 4173 = 125190 грн. за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення);

- порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (3 Х 4173 = 12 519 грн.);

- недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (10 Х 4173 = 41 730 грн. за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення);

- недотримання встановлених законом гарантій та пільг працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України "Про військовий обов’язок і військову службу", "Про альтернативну (невійськову) службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", - у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення (10 Х 4173 = 41 730 грн. за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення);недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (3 Х 4173 = 12 519 грн.);

- недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні, при проведенні перевірки з питань фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків, - у стократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (100 Х 4173 = 417 300 грн.);

- порушення інших вимог трудового законодавства, крім вищезазначених, - у розмірі мінімальної заробітної плати (1 Х 4173 = 4173 грн.).

Вищенаведені штрафні санкції накладаються за результатами інспекційних відвідувань/невиїзних інспектувань, проведених інспекторами праці, уповноваженими  посадовими особи управління Держпраці Крім того, посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть адміністративну та дисциплінарну відповідальність згідно з чинним законодавством.До адміністративної відповідальності посадові особи об’єкта відвідування притягаються судом на підставі відповідного протоколу про адміністративне правопорушення, складеного інспекторами праці.До дисциплінарної відповідальності посадові особи притягають у порядку, передбаченому законодавством про працю.

2.Про результати вивчення відділом праці УПСЗН стану оплати праці в червні  місяці 2019 року по: ФГ Токарчук В.М., ФГ «Володимир», МПП А/ф «Гарант», КЗ «Теплицька ДЮСШ».

На виконання заходів щодо легалізації заробітної плати та працівниками  відділу праці УПСЗН  проводилось в травні місяці поточного року вивчення стану оплати праці працівників: ФГ Токарчук В.М., ФГ «Володимир», МПП А/ф «Гарант», КЗ «Теплицька ДЮСШ» за результатами вивчення встановлено, що на підприємствах запроваджено дотримання параметрів мінімальної заробітної плати та методологію визначення мінімальної заробітної плати, як гарантованої межі оплати праці.

Встановлено, що нарахування заробітної плати працівникам проводиться згідно відпрацьованого часу з дотриманням мінімальних державних гарантій з оплати праці(ст.95 КЗпП України), проведено 10 роз’яснень щодо відповідальності за неоформлені трудові відносини в яких взяло участь 22 особи.

Рекомендовано дотримуватись тарифної системи оплати праці, яка використовується для розподілу робіт залежно від їх складності, а працівників залежно від їх кваліфікації та за розрядами тарифної сітки, що є основою формування та диференціації розмірів заробітної плати, згідно  вимогам  ст. 96 КЗпП України.

 УХВАЛИЛИ:

І.1.1. Районній робочій групі з метою запобігання «тіньової» зайнятості  продовжити проведення  рейдових оглядів  ФОП, торгових точок, закладів харчування та ін. на території району .

1.2. Попередити письмово підприємця Дищук І.А. щодо відповідальності за неоформлені трудові відносини, в разі не оформлення найманих працівників до 15.07.2019р. надати інформацію Управлінню Держпраці у Вінницькій області для відповідного реагування.

ІІ. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (О.Чех):

  - проводити інформаційну роботу серед населення та роботодавців в частині роз’яснення положень трудового законодавства;

- тримати на контролі питання оформлення трудових відносин у ФОП де були виявлені  порушення після проведення рейду;

- провести  в липні місяці 2019 року вивчення стану оплати праці працівників ПП «Біла Каста», СТ «Лакомка», ФОП Притуляк Ярослав Сергійович, ТОВ «Камянецьке-Агро», ФГ Капітона Н.І.

ІІІ. Теплицькому відділенню Гайсинської ОДПІ (Г.Трокаль) після подання декларацій фізичними особами підприємцями підготувати аналіз зазначених ними сум.

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше