Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Презентація роботодавця – позитивний результат
Вівторок, 09 липня 2019 05:51

Державна служба зайнятості надає можливість тимчасового працевлаштування як безробітним, так і особам, зайнятим трудовою діяльністю. Так, однією з дієвих форм матеріальної підтримки безробітних є організація громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Саме за рахунок тимчасової зайнятості, шляхом організації робіт тимчасового характеру, можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців та виконати певні види робіт. 

У приміщенні Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості у червні 2019 року для 30 зареєстрованих безробітних та 20 зайнятих осіб вперше відбулася презентація роботи ТОВ "Гренвіс" с.Криштопівка Іллінецького району.

У заході взяли участь: директор районної філії Володимир Підвашецький, заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Людмила Кривошия, Тетяна Килівник - провідний фахівець сектору взаємодії з роботодавцями.

Володимир Антонович розповів присутнім про ринок праці району, зокрема надання службою зайнятості повного комплексу соціальних послуг, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Менеджер ТОВ "Гренвіс" з персоналу Лариса Гребенюк повідомила, що товариство спеціалізується на вирощуванні ягідних культур та запропонувала роботи тимчасового характеру по збору полуниці в період з  3 червня по 26 липня поточного року.

Вона детально зупинилася на умовах, режимі роботи та оплаті праці, термінах розрахунку, організації транспортної доставки працівників до місця проведення робіт.

Для кращого сприйняття інформації присутнім було запропоновано переглянути відео про підприємство.

 Під час заходу безробітні активно спілкувались з представником ТОВ "Гренвіс", ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.

У результаті проведеного заходу в червні працевлаштовано 49 осіб, з них: 11 осіб з числа безробітних - на роботи тимчасового характеру, 38 зайнятих осіб, які працюють по цивільно-правовим договором.

Спільні заходи із роботодавцями приносять позитивні результати і роботодавцю в тимчасовому укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу - зауважив Володимир Підвашецький.

 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше