Хто на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Фольклорний театр «Добродеї» виступив у Пирогово
Вівторок, 09 липня 2019 12:54

У суботу, 6 липня, в Києві, на території Національного музею архітектури та побуту в Пирогово гучно відгуляли традиційне народне свято Івана Купала. Тисячі людей з усієї України  зібрались просто неба, щоб насолодитись теплим літнім вечором та взяти участь у гуляннях. На них чекали майстер-класи з плетіння вінків, урочисте запалення вогню, пускання вінків на воду, хороводи, купальський фестиваль з театральним обрядовим дійством на чолі з Купалом і Мареною. Також гостей порадували  народні танці, ярмарок народних ремесел, де можна було придбати сувенірну атрибутику, та виступи фольклорних колективів з усіх регіонів України, які знайомили глядачів з купальською звичаєвістю свого краю.

До святкування Купайла в Національному музеї народної архітектури та побуту України долучився і колектив з Тепличчини – фольклорний театр «Добродеї» Теплицького РБК під керівництвом Алли Волинець.

Учасники колективу відтворили старовинне купальське дійство, яке побутувало на Тепличчині ще до середини ХХ століття не тільки в кожному селі, а й на кожній сільській вулиці. За основу було взято обрядодійство, записане від жителів села  Мишарівка.  Учасниці колективу не тільки відтворили купальське обрядодійство зі сцени, а й долучилися до запропонованих працівниками музею розваг та були активними учасниками традиційного театралізованого дійства.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше