Хто на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Фахівці служби зайнятості району провели робочу зустріч з директором ПП «Агродім»
Четвер, 11 липня 2019 07:01

Сприяння у працевлаштуванні безробітних та забезпечення потреби в кадрах роботодавців – це основне завдання в роботі служби зайнятості.

Одним із прикладів тісної співпраці Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ є працевлаштування осіб у ПП «Агродім». Під час жнив відбулася робоча зустріч керівництва Теплицької районної філії   з  директором ПП «Агродім» Володимиром Токарчуком та колишніми безробітними.

Підприємство веде діяльність у сфері сільськогосподарського виробництва, має в наявності власну сільськогосподарську техніку, вантажні автомобілі, виробничі будівлі та споруди. На ньому працюють особи, працевлаштовані за направленням служби зайнятості.

Для приготування обідів для працівників ПП «Агродім» створено нове робоче місце кухаря, на яке працевлаштовано безробітну особу. Роботодавець скористався правом на відшкодування фактичних витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  за працевлаштованого зареєстрованого безробітного.

Під час зустрічі керівник служби зайнятості Володимир Підвашецький поінформував про стан ринку праці в районі, послуги служби зайнятості та можливість навчання безробітних на замовлення роботодавця як   безпосередньо на робочому місці, так і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 

За наявності технічних засобів і ресурсів найбільшою цінністю і, водночас, великою проблемою було і залишається забезпечення кадровим потенціалом.

«З Теплицькою районною філією у нас склалися теплі службові стосунки, засновані на взаєморозумінні і повазі. Працювати нам легко, приємно, зручно та взаємовигідно», -  сказав директор ПП «Агродім» Володимир Токарчук.


 

 

 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше