Хто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Проведено тренінг для прийомних батьків та батьків-вихователів
Вівторок, 16 липня 2019 06:43

Нещодавно на базі Теплицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Філософія Серця» реалізує соціальний проект  «Молодь на шляху до подружнього життя». жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року.

Представник громадської організації “Філософія серця” Кожуховський Олександр Олександрович провів тренінг “Школа відповідального батьківства”. До участі у заході були залучені прийомні батьки, батьки-вихователі, молоді мами, майбутні батьки, а також суб'єкти соціальної роботи. На тренінгу обговорювались різні теми, що стосуються основ сімейного життя і батьківської обізнаності з питань виховання дітей. За допомогою різноманітних форм викладу матеріалу спільно з тренером визначено основні правила функціонування міцної сім'ї, вирішення сімейних конфліктів, відповідального ставлення до подружнього життя і розвитку й вихованню дітей. Окрім цього, учасникам висвітлена тема фінансової грамотності — створення графіку доходів і витрат, веденню домашньої бухгалтерії.

Після обговорення всі учасники отримали сертифікати, які підтверджують навчання за тренінговою системою “Основи сімейного життя”.

  

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше