Хто на сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Триває оздоровча кампанія 2019
Вівторок, 16 липня 2019 12:22

У межах проведення оздоровчої кампанії 2019 року, а також з метою зацікавлення учнів іноземними мовами  у Теплиць кому районі в період з 3 по 21 червня функціонували пришкільні літні мовні табори відпочинку з денним перебуванням дітей на базі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», опорного закладу «Теплицька ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 2» та опорного закладу «Соболівська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Загалом  відпочинком було охоплено 120 учнів.

Для створення сприятливих умов повноцінного  оздоровлення  та відпочинку дітей  пільгових категорій на оздоровчу кампанію 2019 року з районного бюджету  виділено кошти в сумі 300 тис.грн. У травні цього року відбулися торги із закупівлі путівок на оздоровлення дітей в системі «Prozorro». Тендер виграла Вінницька дитячо-юнацька спортивно-оздоровча база «КОЛОС». Планувалося придбати 75 путівок, але за рахунок зекономлених під час торгів коштів з’явилась можливість оздоровити 93 дитини. На першій зміні побувало 45, на другу зміну - з 15.07. по 28.07.2019 року направлено 48 дітей району.

Наразі за рахунок обласного бюджету оздоровлено у ТОВ «ДОЗ «Подільський Артек» (Вінницька обл., Тульчинський р-н, с.Заозерне) 4 дітей з багатодітних сімей.  

У  дитячих  центрах  «Молода гвардія» та «Артек» оздоровлено 2 дітей з багатодітних сімей та 4 дітей, позбавлених батьківського піклування.

 На відпочинку до Ренійської міжгосподарської дитячої установи «АІСТ» с. Приморське Кілійського району Одеської області було відправлено 5 дітей з багатодітних сімей, 1 дитина, батько якої є учасником бойових дій у зоні ООС, та 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Крім того, за рахунок обласного бюджету 4 дитини з багатодітних сімей та 1 дитина, батько якої є учасником бойових дій у зоні ООС, оздоровлено на першій зміні Вінницької дитячо-юнацької спортивно-оздоровчої бази «КОЛОС».

 


 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше