Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Про діяльність районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної тимчасової комісії
Вівторок, 23 липня 2019 13:22

23 липня 2019 року відбулось спільне засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та районної  тимчасової комісії з питань  погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням  начальника управління праці та соціального захисту населення Олександра Чеха.

На засіданні було розглянуто ряд питань. 

1. Щодо заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства ДП «Бджільнянський спиртовий завод» інформував О.Чех. Станом на 15.07.2019 р. на ДП «Бджільнянський спиртовий завод» наявна заборгованість по заробітній платі 105 працівникам в сумі 893,3 тис.грн. Погашення заборгованості із заробітної плати можливе післяреалізаціїготової продукції. Відповідно до постанови КМУ “Про утворення Державного підприємстваспиртової та лікеро-горілчаноїпромисловості ”від 28 липня 2010 р. № 672 ДП “Укрспирт” є єдинимпідприємством, яке уповноважене на здійсненняоптовоїторгівлі спиртом етиловим. У зв'язку з цим, саме ДП “Укрспирт” вирішує питання можливості реалізації виробленого заводом спирту. Відповідно до прийнятого рішення районної тимчасової комісії від 27.06.2019 року надіслано лист голові Вінницької обласної державної адміністрації щодо сприяння у вирішенні питання щодо відновлення  договору на продаж спирту  між ДП «Укрспирт» та ДП «Бджільнянський спиртовий завод». Коштивідреалізаціїу першучергу направляться на погашеннязаборгованостіізвиплатизаробітної плати працівникам.

2. Про результати рейдів робочої групи з вивчення питань легалізації найманої праці у суб’єктів підприємницької діяльності проінформувала Л.Головатюк. 22.07.2019 р. районною робочою групою проведено рейдове відвідування 10 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність в смт. Теплик та роз’яснено про відповідальність використання нелегальної праці найманих працівників. Протягом липня місяця поточного року легалізовано 2 робочих місця (оформлено 2 ФОП).

3. Представник УПФУ в Вінницькій області І.Мазуренко проінформувала про страхувальників, які нарахували заробітну плату працівникам за основним місцем роботи менше мінімальної та в звіті про нараховану заробітну плату та єдиний соціальний внесок відсутня позначка «неповний робочий час» та про нараховану заробітну плату понад максимальну величину бази нарахування ЄСВ згідно звіту за травень 2019р. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше