Хто на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Наркоманія і діти. Як запобігти проблемі?
Четвер, 25 липня 2019 10:05

Те, що віками вважалося звичним і відносно безпечним, менш ніж за 100 років  перетворилося на абсолютне зло. З того часу ставлення світової спільноти до наркотиків уже принципово не змінювалося – тільки ріс список заборонених речовин та ставали жорстокішими методи боротьби.

За статистикою Державної служби України з контролю за наркотиками кожен четвертий підліток до 16 років пробував наркотики.

Проблему поширення наркотиків не можна вирішити лише караючи тих, хто їх розповсюджує. Слід запобігати саме споживанню наркотичних засобів, особливо серед підлітків та молоді. Найменше, що може кожен для цього зробити – більше спілкуватися із членами своєї родини, прислухатися до їхніх проблем те переживань. Слід враховувати фактори, які підштовхують молоду людину спробувати наркотики. Саме розуміння того, як виникає ця згубна звичка, може допомогти її побороти.  Молода людина стає піддатливою до наркотиків під впливом кількох факторів. Це особливості темпераменту, слабкий зв’язок  між батьками та дітьми, низький рівень уваги з боку родини, низька успішність в навчальному закладі, невідвідування шкільних занять, негативний дитячий досвід та проблеми в сім’ї. Але це зовсім не означає, що дитина з проблемної родини, стане наркоманом. У зоні ризику перебувають недолюблені та недоглянуті діти.

До питання наркоманії  треба підходити всебічно, бо воно вимагає залучення величезних коштів і сил. Крім того, се суспільство повинно нести певну відповідальність за існування цього явища. Проблема може бути вирішена лише тоді, коли суспільство  буде з належною увагою до неї ставитись, докладаючи всіх зусиль для її викорінення.  

 

 

Провідний інспектор Теплицького районного сектору

філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області

Ірина Вігунова


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше