Хто на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Проведено профілактичні бесіди з працівниками магазинів про відповідальність за продаж неповнолітнім алкогольних напоїв
П'ятниця, 02 серпня 2019 08:21

На даний час значної актуальності набула проблема вживання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також тютюнокуріння серед неповнолітніх. Діти, постійно бачачи дорослих, у тому числі й батьків, які п'ють пиво або й міцніші алкогольні напої, палять, вважають це нормою життя. 

Якщо неповнолітньому не виповнилось 16 років, то за розпивання ним спиртних напоїв у громадських місцях і появу в громадських місцях у п'яному стані, правоохоронцями складається протокол на його батьків за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей». Після чого батьків підлітка-правопорушника чекає суд, який розглядає такі протоколи і, відповідно, виносить рішення про покарання, штраф. Іноді обмежуються попередженням.

Саме з метою профілактики та недопущення вживання неповнолітніми алкоголю службою у справах дітей райдержадміністрації та інспектором ювенальної превенції сектору превенції Теплицького ВП Бершадського ВП ГУНП України  у Вінницькій області було проведено профілактичні бесіди з працівниками магазинів, де продаються алкогольні напої, про їх відповідальність за продаж алкоголю неповнолітнім.

 


 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше