Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Презентація заводу «Фуджікура» м. Немирів
Середа, 04 вересня 2019 10:49

  03.09.2019 р. в приміщенні Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулася презентація Немирівського заводу з виготовлення деталей до автомобілів «Fujikura» для 17  безробітних громадян.

  Відкрив захід  директор Теплицької філії Вінницького обласного центру зайнятості Володимир Підвашецький.  Він розповів присутнім про ринок праці в районі, повідомив про  актуальні вакансії, які є в базі даних центру зайнятості. Менеджери з персоналу «Fujikura»  ознайомили присутніх з діяльністю  заводу, перспективами його розвитку, характером  та умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників, професіями за якими працюють наймані працівники та посадами, в яких виникає потреба. Звернули увагу на можливість кар’єрного зростання. Розповіли про організацію безкоштовного довозу людей на робочі місця, роздали флаєри з актуальними вакансіями, та контактами роботодавця.

         Учасники заходу подякували за організовану зустріч. Кого зацікавила надана інформація,  мали змогу індивідуально поспілкуватися з представниками роботодавця. П’ятеро безробітних громадян заповнили анкети та пройшли тест на професійну придатність для роботи на даному підприємстві. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше