Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Благодійність – вищий прояв гуманних почуттів
Четвер, 05 вересня 2019 11:43

Сьогодні, 5 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Так у світі хочуть привернути увагу до проблем людей, пов’язаних з бідністю та гуманітарними кризами. Дата 5 вересня обрана не випадково, саме цього дня померла відома місіонерка та католицька черниця – Мати Тереза.

Благодійність – це вищий прояв гуманних почуттів до інших. Кожен, хто досяг вершини і забезпечив свої первинні потреби (у їжі, житлі та роботі), може бути благодійником для інших.

У сучасному розумінні благодійність не сильно відрізняється від тих понять і принципів, які були притаманні цьому явищу протягом всієї історії нашого людства. Творити благі і добрі безкорисливі справи, чинити милосердя тим, хто потребує цього особливо, завжди було гідним і шанованим заняттям.

Не просто поспівчувати, не просто любити, не просто бути добрим, а, відкинувши власні інтереси й проблеми, поспішати на допомогу іншим! Ось насправді людяний і людський крок на який, на  жаль, у реальному житті далеко не кожен здатний. Мабуть, саме тому благодійність завжди вважалась і вважається вищою чеснотою, а ті, хто здатні на неї, здобуваються на щиру шану й пам’ять.

Підсумовуючи сказане, можна з упевненістю ствердити: благодійність дійсно є найбільшим виявом гуманності, бо саме завдяки цій людській здатності – безкорисливо прийти на допомогу іншим – у цьому світі не зникає добро.

 

Провідний інспектор Теплицького

районного сектору філії Центру

пробації у Вінницькій області  Ірина Вігунова


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше