Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Писати резюме вчилися в Теплицькій філії Вінницького обласного центру зайнятості
Середа, 11 вересня 2019 05:39

   Всім відомо, що грамотно складене резюме є потужним засобом самореклами на ринку праці. Адже саме з резюме, що містить інформацію про навички, досвід роботи, освіту та інше, необхідне при розгляді кандидатури під час працевлаштування, починає підбір працівників сучасний роботодавець.

 Саме з метою проведення навчання успішного написання резюме та підвищення якості проведення тренінгів з безробітними, 9 вересня в приміщенні Теплицької філії  Вінницького обласного центру зайнятості відбувся тренінг  на тему:  «Пишемо резюме разом».  Для 16  громадян,  які перебувають на обліку в службі зайнятості, тренінг провели фахівці Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ткачук та Лариса Навроцька. Тренери  прочитали міні-лекцію що таке резюме, які  є види даного документу, надали присутнім поради з успішного складання резюме, показали  відеофільм з детальним роз’ясненням всіх тонкощів написання резюме. Далі слухачі вже самі змогли виявити типові помилки в наданих зразках  резюме та за  порадами фахівців спробували написати власне.

     Зустріч відбулася в дружній  атмосфері. І слухачі і тренери отримали масу позитивних емоцій, що підтверджено подяками з обох сторін. Деякі безробітні взяли контакти фахівців обласного центру зайнятості для подальшого  консультування. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше