Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Повір у себе, і в тебе повірять інші!»
Понеділок, 07 жовтня 2019 10:46

Під таким гаслом 4 жовтня 2019 року відбувся XXVII обласний фестиваль творчості і талантів «Повір у себе». Учасниками дійства  стали 120 дітей та осіб із функціональними обмеженнями з 23 районів, 5 міст обласного значення, які представили свої роботи, виконані різними техніками.  Усі учасники підготували близько 500 робіт, які були виставлені в обласному краєзнавчому музеї з 19 вересня по 4 жовтня. Відвідувачі виставки мали можливість проголосувати за найкращі роботи, а їх автори отримати подарунки.

 Теплицький район представляв Ясколд Ілля з с. Удич. Хлопець добрий, життєрадісний, активний. Дуже любить свою родину. Цікавиться спортом. Особливою рисою є пунктуальність. Дружить з однокласниками. Його захоплення – комп’ютер та комп’ютерні ігри,  а ще подорожі. Мріє підкорити гору Говерлу та поїхати на екскурсію в м. Київ. Подобається дивитися науково-пізнавальні програми, особливо про всесвіт. Із задоволенням ходить у школу, відвідує всі позакласні та позашкільні заходи.


До участі у фестивалі виготовив «Родинний календар» технікою квілінгу. Композиція складалась з чотирьох картин, які символізують дати народження дорогих для Іллі людей. Ілля довго та старанно готувався, докладаючи максимум зусиль і з нетерпінням чекав участі у фестивалі. Його роботи ввійшли у 35 найкращих, за що був нагороджений дипломом, кубком, солодощами та цінним подарунком. Переглянули виставу «Русалонька» у обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Хочемо побажати Іллі здоров’я, успіхів у його починаннях, задоволення від улюбленої справи і завжди вірити у свої сили.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше