Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Інформаційний семінар про послуги Пенсійного фонду та служби зайнятості
П'ятниця, 08 листопада 2019 07:22

  У Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості 06 листопада відбувся інформаційний семінар за участі начальника Теплицького відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Мазуренко Ірини та провідного фахівця з профорієнтації Теплицької філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмили Легойди. Семінар відвідали 22 безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

    Представник Пенсійного фонду детально роз’яснила особливості обчислення страхового стажу, терміни та умови виходу громадян на пенсію, яким чином розмір заробітної плати впливає на розрахунок пенсійного забезпечення.  Ірина Володимирівна для всіх присутніх презентувала Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Доступно повідала яким чином можна скористатися новітніми технологіями ПФ.


     В свою чергу провідний фахівець з профорієнтації Теплицької філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Легойда ознайомила слухачів з електронними послугами служби зайнятості. Детально  розповіла про персональний кабінет клієнта, роз'яснила як скористатися електронною чергою, презентувала  он-лайн платформу «Моя професія: консультаційна мережа».


      В кінці заходу  фахівці відповіли на численні запитання  слухачів семінару. Кількість запитань  від безробітних засвідчила актуальність проведення таких заходів. Тому відбулась домовленість на майбутнє про організацію  подібних зустрічей. 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше