Хто на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Теплицькі школярі «приміряли» професію рятувальника
Четвер, 28 листопада 2019 07:43

Одним із видів профорієнтаційної роботи з молоддю є професіографічні екскурсії на підприємства. Під час такого заходу учні виявляють невідомі їм раніше особливості професії, вимоги, які вона пред’являє до людини.

Можливість ознайомитися ближче з професією рятувальника  26 листопада мали змогу учні опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІст. №2». Зустріч їм організували працівники Теплицької філії Вінницького обласного центру зайнятості та Теплицького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області. Майже весь особовий склад частини був задіяний у зустрічі з дітьми. Тому екскурсія пройшла в дружній атмосфері та виявилася доволі цікавою й пізнавальною для дітей. Молодь оглянула пункт зв’язку  частини, караульне приміщення, техніку, спорядження,  машини, які виїжджають на виклики.          Учням розповіли про тонкощі роботи рятувальника, про психологічно-фізичні навантаження, які доводиться проходити.

На власні очі діти побачили, як бригада рятувальників виїздить на місце НП. Не приховували свого захвату учні при огляді спецзасобів. Мали змогу спробувати їх в дії, одягнути на себе спорядження, сфотографуватись.

 Час промайнув швидко. Отримавши масу корисної інформації та позитивних емоцій, діти щиро подякували організаторам заходу за цікаве спілкування.       


            
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше