Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На базі опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» проведено районний практичний семінар учителів англійської мови з теми: «Розвиток ключових компетентностей на уроках англійської мови»
П'ятниця, 29 листопада 2019 09:37

У роботі семінару взяли участь завідувач райметодкабінету Світлана Риженко  та 20 учителів із закладів освіти району. Учасників семінару привітала директор опорного закладу Вікторія Лайко.

Вчителька Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Поляруш поділилась досвідом роботи з волонтером у літньому мовному таборі.

У практичній частині вчителі відвідали урок англійської мови у 2 класі, на якому вчителька Вікторія Воєвода, спеціаліст ІІ категорії, продемонструвала новий підхід до навчання іноземної мови відповідно до вимог Нової української школи, використовуючи різноманітні форми та прийоми роботи з дітьми. Педагоги переглянули фрагмент уроку у 8 класі під керівництвом Лілії Задорожної «School is my life». Вчитель-методист Вікторія Хлопотіна провела майстер-клас «Стратегії підготовки учнів до ЗНО з англійської мови . Частина письмо», під час якого учні 10 класу та учителі виконували тренувальні вправи з письма для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Завідувач райметодкабінету підвела підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2019-2020 навчальному році.

Учасники семінару переконалися в тому, що сьогодні вчителі повинні шукати нові шляхи у викладанні англійської мови для того, щоб створювати умови для підвищення професійної компетентності та забезпечення їх готовності працювати із учнями у якісному освітньому середовищі.

Педагоги вдячні організаторам за проведення методичного заходу.


 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше