Хто на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У Теплицькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для осіб з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обліку в службі зайнятості
Вівторок, 03 грудня 2019 06:27

На зустріч, яка пройшла 29 листопада, було запрошено  начальника Теплицького відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Мазуренко Ірину .

Представник Пенсійного фонду презентувала присутнім  Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та роз'яснила, яким чином можна скористатися новітніми технологіями. Також Ірина Мазуренко розповіла особливості обчислення страхового стажу та розміри пенсійного забезпечення для осіб з інвалідністю, терміни та умови виходу громадян на пенсію по віку.

 Провідний фахівець з профорієнтації Теплицької філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Легойда ознайомила слухачів з електронними послугами служби зайнятості. Розповіла про перелік послуг, які може отримати в службі зайнятості дана категорія громадян, додаткові гарантії для осіб з обмеженими фізичними можливостями при працевлаштуванні.   Наприкінці заходу  фахівці відповіли на численні запитання  слухачів семінару.

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше