Хто на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
МВС України змінило вимоги до фотографій у паспортах з урахуванням релігійних переконань
Четвер, 05 грудня 2019 07:11

Міністерство внутрішніх справ України ввело нові стандарти фотографування на документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особи для представників різних віросповідань. 

Нові стандарти фотографування враховують інтереси і релігійні традиції представників різних віросповідань.
"Тепер фотографування на документи (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, посвідка на тимчасове або постійне проживання в Україні) в головному уборі допускається, якщо людина носить головний убір в повсякденному житті через релігійні переконання".
Крім того, стало можливим фотографування в головних уборах, штучних предметах і матеріалах на підставі медичних показань, які підтверджені медичним висновком відповідного закладу охорони здоров'я.

Разом з тим, головні убори не повинні змінювати форми окремих частин особи (лоб, вилиці, щоки, підборіддя, очі), закривати обличчя і підборіддя, проходити по контуру лінії росту волосся, закривати вуха і шию.
 Нові вимоги до оцифрованого образу особи людини, фотокарток, які подаються для оформлення або обміну документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особи, і фотографічного зображення на них, затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України від 18.10.2019 № 875.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше