Хто на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
3 грудня на базі Метанівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів біології з теми: «Компетентнісний потенціал на уроках біології та в позаурочний час в контексті реалізації сучасної освіти»
Четвер, 05 грудня 2019 07:13

У семінарі взяли участь 18 педагогів. Гостей привітала директор школи Осаковська Валентина Василівна. З програмою семінару ознайомила завідувач районного методичного кабінету Риженко Світлана Олексіївна.

У ході методичного заходу педагоги відвідали урок у 8 класі з темою «Внутрішнє середовище організму. Поняття про гомеостаз. Кров, її склад та функції. Лімфа. Лабораторна робота. Мікроскопічна будова крові людини» вчителя біології кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» Осипенко Юлії Дмитрівни. Педагогиня майстерно продемонструвала використання різноманітних форм роботи під час вивчення та закріплення навчального матеріалу. Прийом розвитку критичного мислення учнів «Кубик Блума», презентація лепбука «Транспорт речовин в організмі людини», демонстрація мікропрепаратів крові людини і жаби за допомогою  мікроскопа з проекцією на екран під  час виконання лабораторної роботи, моделей клітин крові, виготовлених із пластилінової пасти, - все це зробило урок цікавим, динамічним, захоплюючим як для учнів, так і для учасників семінару. 

 Вчителька-методистка Веселівської філії І-ІІ ступенів опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІІ ступенів № 2» Мордюк Лариса Йосипівна провела «круглий стіл» на тему: «Формування ключових компетентностей на уроках біології».

  З особливостями викладання біології в 11 класі за новою програмою   ознайомила вчителька опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Коновалюк Наталія Олександрівна.

На завершення учасники семінару переглянули виховний захід «Краса природи в її барвах». 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше