Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
5 грудня 2019 року на базі Соболівського закладу дошкільної освіти відбувся районний семінар вихователів ЗДО на тему: «Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в умовах модернізації дошкільної освіти в контексті наступності при переході
Понеділок, 09 грудня 2019 06:33

Завідувач  закладу  Поник Л.Г.  разом з дітьми старшої групи з допомогою музичних інструментів продемонстрували «Ранкову зустріч»  та налаштували учасників семінару на позитивний, емоційний настрій. Під час зустрічі діти виконували розминку «В нашій групі всі ми друзі», складали асоціативний ряд слів та  грали гру «Як живеш?».

Цікаво і повчально діти середньої групи представили інсценізацію оповідання В.Сухомлинського «Петро і Марійка» (вихователь Данішевська І.Д) .

Уманець Т.А.  проведела   майстер-клас  «Казка добра». Вихователь  змістовно і ефективно   презентувала досвід роботи з впровадження мнемотехніки за казками та оповіданнями Василя Сухомлинського.

Інновації в системі фізичного виховання представила інструктор з фізичного виховання Криворучко І.В. «Степ аеробіка» (старша група).

Вихователь Тонкопій С.В. продемонструвала практичне втілення в освітній процес вид техніки з  трудового виховання «Декупаж свічок».

Вихователь-методист Тищук А.В.  розповіла учасникам семінару про матеріали творчої студії  «Маленькі сухомленісти»,  куди ввійшли  книги, які діти самі створили. Присутні отримали методичні рекомендації та поради щодо використання  спадщини В. О. Сухомлинського в умовах освітніх змін.

У заключній частині семінару методист райметокабінету Шмаркова Г.І. підвела підсумки та відзначила високий рівень роботи педагогічного колективу закладу дошкільної освіти.

Присутні оглянули виставку методичних посібників, дитячих робіт,  книг педагога «Чиста криниця живого слова»,  яка вміщує усі сучасні видання оповідань та казок Василя Олександровича.

Щирі посмішки, приємна атмосфера викликали у вихованців дитячого садка та у присутніх гостей гарний   піднесений  настрій.


 

 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше