Хто на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Призначено голову Теплицької районної державної адміністрації
Субота, 28 грудня 2019 12:15


Сьогодні об 11 годині в приміщенні районної державної адміністрації відбулося урочисте представлення Побірського Олега Івановича на посаду голови Теплицької районної державної адміністрації, призначеного розпорядженням  Президента України від 23.12.2019 року № 576.

Керівникам установ, організацій та підприємств району, начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації,  які зібралися в актовій залі держустанови, Олега Івановича як очільника району представив голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський.

У своїй першій промові Олег Іванович зазначив, що на новій посаді дбатиме, аби тепличани відчули, що прийшла команда, яка працюватиме для людей.

Владислав Володимирович привітав новопризначеного керівника й окреслив пріоритетні напрямки його діяльності на новій посаді.


Серед них основними є:  розвиток економіки району, створення інвестиційної привабливості, нових робочих місць; боротьба з корупцією в будь-яких її проявах; завершення реформи децентралізації, розпочатої у 2015 році.

Очільник області зазначив, що в оцінюванні роботи голів районних державних адміністрацій керуватиметься переліком основних показників ефективності. Більш конкретно Владислав Володимирович окреслив такі основні завдання для новопризначеного голови: спільна командна робота усіх гілок влади, громадськості, депутатського корпусу; зростання доходів місцевих бюджетів. До індикаторів, за якими буде оцінюватися діяльність голови, також належать:

у сфері охорони здоров’я – кількість укладених з сімейними лікарями декларацій; рівень охоплення щепленнями; реєстрація медичних закладів у медичній інформаційній системі «eHealts»; конкурентоспроможність медичних закладів; фінансування медичних послуг;

у сфері освіти -  створення ефективної мережі опорних навчальних закладів; охоплення дітей 3-5-річного віку дошкільною освітою; кількість дітей з особливими потребами, які охоплені інклюзивною освітою; результати ЗНО; частка шкіл, підключених до мережі Інтернет;

у сфері соціального захисту – кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які охоплені сімейними формами виховання;

велика увага приділятиметься інфраструктурі району, зокрема недобудованим об’єктам.

До кінця лютого 2020 року Владислав Скальський дав доручення Олегу Івановичу розробити детальний план розвитку Теплицького району.

Також серед перших доручень, отриманих від голови ОДА, стала зустріч з силовиками Тепличчини з таких питань: нульова толерантність до грального бізнесу та незаконних автомобільних заправок.

Під час зустрічі із низкою запитань до Владислава Скальського звернувся депутат районної ради Василь Романюк. Зокрема, він попросив звернути увагу на виділення коштів для добудови будівлі КНП «Теплицька ЦРЛ» Теплицької районної ради, вніс пропозиції стосовно покращення інвестиційного клімату району, а також попросив вивчити питання стосовно створення однієї спроможної територіальної громади на території нашого району.

Наостанок очільник області привітав усіх присутніх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, побажав миру і здоров’я.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше