Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
10 січня сцена районного Будинку культури зібрала щедрівників та колядників на ХІ–ий районний фестиваль народної творчості «Різдвяні передзвони»
Понеділок, 13 січня 2020 11:08

Проведення фестивалю різдвяних колядок уже стало гарною традицією. З року в рік аматори сцени, учнівська молодь, усі небайдужі до збереження, примноження та популяризації славних українських традицій збираються, щоб разом заколядувати, скуштувати українських різдвяних страв, поспілкуватися і відчути дух єднання, взаєморозуміння та гармонії.


 Вперше  свято «Різдвяні передзвони» провели ще в 2010 році і з тих пір воно стало улюбленим для жителів нашого району. З усіх сіл приїздять  представники, аби показати кращих колядників, кращі вертепи та кутю. Цього річ до районної оселі завітали майже 30 колективів з різних куточків Тепличчини.

Учасників фестивалю привітали начальник відділу культури і туризму Сергій Дмитришин та секретар виконкому Теплицької ОТГ Віктор Зайцев, які подякували кожному за присутність, організацію та збереження українських  різдвяних традицій.

Як і годиться, учасників свята частували солодощами та вручили на згадку подяки.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше