Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Право на працю – одне з базових прав людини
Вівторок, 11 лютого 2020 08:49

Днями в Теплицькій ОТГ пройшла робоча нарада з питань обговорення можливості працевлаштування засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, покарань у вигляді обмеження або позбавлення волі на певний строк, звільнених з місць позбавлення волі.

У ній окрім голови громади Руслана Трамбовецького взяли участь: представники «Центру пробації» Вігунова І.П. та Шевченко Т.П., керівник апарату райдержадміністрації Бойко В.І., провідний фахівець з питань зайнятості Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Воловодівський С.О.,  директорка Теплицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Москальчук Г.Р.

Працевлаштування й легальна зайнятість осіб, які мають проблеми із законом, є важливим фактором для їх успішної соціальної адаптації, найефективнішим захистом і попередженням повторних правопорушень. Саме тому для дієвого результату надання соціальних послуг має бути комплексним. Для клієнтів цієї категорії спільно складено покрокові рекомендації пошуку роботи, працевлаштування, навчання і соціальної підтримки. Водночас визначено спільні соціальні заходи з посилення інформаційно-профілактичної роботи у молодіжному середовищі з питань профорієнтації та проведенні спільних соціальних заходів з питань працевлаштування.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше