Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Голова адміністрації провів робочу нараду з керівниками служб району
Вівторок, 11 лютого 2020 08:52

Щопонеділка голова районної адміністрації Олег Побірський проводить робочі наради  з керівниками основних служб району, очільниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Вони звітують про проведену минулого тижня роботу та окреслюють основні завдання, які вирішуватимуть впродовж поточного тижня у своїй діяльності.

Відтак, цього тижня працівниками райвійськкомату розпочато призов громадян на строкову військову службу; у закладах культури району проводиться передача майна до Теплицької ОТГ; очільники медичної галузі наголосили на необхідності виділення коштів з районного бюджету на проведення медичних оглядів призовників та педпрацівників; також головний лікар первинної ланки медицини Віталій Шевченко повідомив, що сімейними лікарями підписано додатково 37 декларацій та минулого тижня проведено перевірки у 3 ФАПАх району (Побірському, Брідоцькому, Шиманівському). Керівниця РЦСССДМ Галина Москальчук повідомила про надання гуманітарної допомоги багатодітним сім’ям та про встановлення дітям переселенців відповідного статусу. 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше