Хто на сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
10 лютого проведено нараду з головами ОТГ, сільськими головами, фельдшерами, сімейними лікарями, керівниками установ району, начальниками управлінь, відділів, служб райдержадміністрації
Вівторок, 11 лютого 2020 09:08

До уваги присутніх були представлені такі питання:

1. Оплата праці та трудові відносини в КНП «Теплицький ЦПМД» Теплицької районної ради. Виступили головний лікар Віталій Шевченко та викладач кафедри патологічної анатомії, судової медицини та права Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова Олена Верлан-Кульшенко. Віталій Петрович, зокрема, звернувся до сільських голів з проханням віднайти кошти на оплату праці фельдшерів, аби зберегти ці посади на селі. Наразі ця проблема є вкрай важливою, адже медична реформа не передбачає фінансування фельдшерів з державного бюджету. Гостя з Вінниці Олена Олександрівна детально розповіла про нововведення, пов’язані з проведенням в країні медичної реформи.

2.  Про хід виконання  Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» доповів військовий комісар Теплицького районного військового комісаріату Ігор Івахненко. Він повідомив, що у 2020 році з нашого району повинно бути призвано 25 юнаків.

3. Про хід виконання Закону України «Про захист прав споживачів» виступив начальник Теплицького районного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Володимир Задорожний.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше